درباره ی ما

شرکت بِنافُن الکترونیک در سال 1390 تاسیس شد.
این شرکت ماموریت خود را برمبنای سوابق تجربی حاصل از فعالیتی سی ساله در طراحی و تولید تجهیزات الکترونیکی در حوزه شنوایی، گفتاردرمانی و انجام پروژه های مهم ارتباطات صوتی قرار داد ومحصولات مختلفی در طی این دوران وارد بازار نموده است. نوآوری، بهره مندی از فناوری روز و ارائه خدمات موردنیاز مشتری در زمینه تجهیزات تحقیقاتی مراکز دانشگاهی، درمانی و صنعتی از خصوصیات این شرکت بوده و از تعامل باپیشنهاد دهندگان به این مهم دست یافته است.
این شرکت برای اولین بار در ایران موفق به طراحی و ساخت دستگاه Noise Generator با نام تجاری “Tiniphone” گشت که راه گشایی برای توانبخشی افراد مبتلا به وزوگوش قرار گرفت. اخیراً نسخه دوم این دستگاه تحت عنوان “Tiniphone2” با قابلیت های بالاتر و رفع محدودیت های نسخه قبلی جهت پوشش حجم بیشتری از افراد مبتلا به وزوگوش طراحی و تولید شده است.
از آنجا که مطالعه و پژوهش بخشي جدا نشدني از فعاليت هاي شرکت بِنافُن الکترونیک است، بنابراین سعي شده تا علاوه بر بهره گيري از فناوري روز براي توليد دستگاه های ارزیابی و توانبخشی وزوزگوش، به طور ویژه، جهت ارائه خدمات، از به روز ترین اطلاعات در زمینه وزوزگوش و توانبخشی آن، نيز بهره گرفته شود.
این شرکت در طول دوران فعاليت خود، همواره در كنار مشتريان خود قرار گرفته است؛ همواره تلاش کارمندان شرکت بِنافُن الکترونیک ارائه محصول خوب با پشتیبانی سریع در كنار مشتري بوده است تا امكان بهره برداري بیشتر از محصول فراهم آید.
تضمين كيفيت محصولات و خدمات، ناشي از توانمندي هايي است كه از سالها تجربه ارزنده در طراحی و تولید تجهیزات الکترونیکی حاصل شده است.
شرکت بِنافُن الکترونیک معتقد است سنگ بناي تحولات شگرف آينده در دانشگاه ها نهادینه مي شود؛ زیرا دانشگاه معدني عظيم از ايده ها و افكار بديع و جديد است.
به همين منظور در این شرکت تلاش شده است تا با ارائه دوره های کارآموزی ویژه دانشجویان سال آخر کارشناسی و کارشناسی ارشد شنوایی شناسی و نیز ارائه راهنمايي ها و مشاوره هاي فني، سهم كوچكي را در باروري و نيز پياده سازي عملي بخشی از دانش دانش آموختگان در زمینه ارزیابی و توانبخشی وزوزگوش ايفا نمايد. تلاش شرکت در اين خصوص ايجاد ارتباط قوي بين صنعت و دانشگاه مي باشد.
یکی دیگر از امکانات بالقوه علمی و تخصصی شرکت، راه اندازی "مرکز شنوایی شناسی بِنافُن" است که به ارزیابی شنوایی، تجویز سمعک، تربیت شنوایی و ارزیابی و توانبخشی وزوز گوش می پردازد.